Вівторок, 21.08.2018, 03:04
Вітаю Вас Гість | RSS

Старокостянтинівська ЗОШ №3

Категорії розділу
Корисне для учнів та випускників [8]
Відповіді на питання з різних предметів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Конспекти уроків та виховних заходів

Головна » 2010 » Лютий » 7 » Виховний захід до дня Валентина!
22:42
Виховний захід до дня Валентина!
Свято Валентина
 Мета: Виявити вміння дітей в оформленні святкової класної кімнати, вчити працювати колективно; ознайомити з історією виникнення свята; розвивати в дітей почуття любові до матерів, сестер, взагалі жінок як берегинь роду, інтерес до знань;
 виховати у дітей почуття поваги та взаєморозуміння до друзів, сприяти формуванню між учнями дружніх стосунків та почуття взаємодопомоги. Форма проведення: класна година Місце проведення: клас Тривалість: 1 год Обладнання: кульки, торт, сердечка, картки із побажаннями, магнітофон, тарілки, яблука. Зал святково прикрашений квітами і повітряними кульками. На центральній стіні – велике серце (можна виготовити з дроту і обплести штучними квітами). У середині серця – дві ляльки – хлопчик і дівчинка в українських національних костюмах. Звучить вальс Й. Штрауса у виконанні симфонічного оркестру (грамзапис) або будь-який музичний твір. Діти заходять парами: дві колонки рухаються вздовж бокових стін, утворюють одну колону біля центральної стіни. Йдуть вперед на глядача і знову розходяться до бокових стін та сідають на стільчики.
Ведучий. Діти, ви вже мабуть чули такі слова: День закоханих, свято Валентина? (Діти відповідають). Колись дуже давно у Римській імперії жив молодий єпископ Валентин, який, незважаючи на заборону, вінчав закоханих, і за це поплатився власним життям. Його стратили, а день його смерті відтоді вважають Днем закоханих. У нашій країні цей день почали святкувати відносно недавно. А як ви думаєте, коли його в нас не святкували, то що, і закоханих тоді не було? Діти. Були!
 Ведучий. А звідки ви знаєте? Діти. З казок, пісень, приказок. Ведучий. А хто такі закохані? І що таке кохання? Діти відповідають. Відповіді дуже різні І тому бажано, щоб ведучий коментував їх, був кмітливим і винахідливим.
Ведучий. Так, виявляється, ви вже багато знаєте про кохання. І, мабуть, всі погодяться, що кохання – найголовніше почуття на світі, тому що без кохання не було б життя. Якби ваші бабусі і дідусі у свій час не закохалися і не одружилися, то що б тоді сталося? Діти відповідають.
 Ведучий. Так! Не народилися б ваші тата й мами, без них не було б і вас! Але, на щастя, всі у свій час закохувались. І наше з вами існування – найкращий доказ того, що кохання існує. Воно завжди було і буде – вічний невпинний потік життя. Ви вже розповідали, що довідались про кохання із казок. А з яких казок? Діти відповідають.
 Ведучий. А з яких пісень ви почули про кохання? Хай мами і тата нам допоможуть. Проводиться конкурс «Пісні про кохання». Ведучий. Усі народи в усі часи складали пісні про кохання. І навіть якщо така пісня звучить на незнайомій нам мові, ми її розуміємо, тому що мова кохання – це мова серця, а мова сердець не потре6бує перекладу.
Ведучий. Наші дівчатка хочуть заспівати ще одну жартівливу пісеньку. Інсценівка піцсні „Грицю до роботи” Пісня закінчується словами: „Грицю, Грицю, до Ганнусі” Діти. Грицю, Грицю, до Ганнусі! Гриць. Зараз, зараз, уберуся! Ведуча. Бачите, як кохання змінює людину! Сподобалася Грицю Ганнуся – вів відразу зліз з лежанки і побіг. Як ви думаєте, куди? Діти. До Ганнусі!
 Ведучий. Так. А куди саме? Де в давнину молодь зустрічалася, коли ще не було дискотек? Діти. На вечорницях!
Ведучий. Ось і наші хлопчики теж дуже туди поспішають. Побачимо, хто з них спритніший. Проводиться гра «Грицики». Дві дівчинки сидять на стільчиках. Біля протилежної стіни залу – два хлопчики, які повинні наввипередки одягти український національний костюм (сорочку, шаровари, пояс, шапку). Потім сісти на іграшкового коника, взяти квітку і подарувати її дівчинці. На закінчення гри пари кружляють, тримаючись правими руками за квіточки, а всі співають. Ой, мамо, люблю Гриця. Гриць на конику вертиться. Ще й шапочка до лиця – Люблю Гриця-молодця!
 Ведучий. В Україні молодь зустрічалася на вечорницях, а в Росії – де? Діти. На посиденьках!
Ведуча. А кого там чекали з особливим нетерпінням? Діти. Гармоніста! Заходить гармоніст у російському національному костюмі. Діти виконують „Частівки”.
Ведучий. А скажіть. Якщо хтось комусь сподобався, що потрібно зробити? Діти. Познайомитись!
Ведучий. А ви вмієте знайомитись? Навчіть мене. Як потрібно це робити. Діти розповідають і показують. Ведучий. А після того, як люди познайомились, вони домовляються про що? Правильно, про побачення. А як готуються до побачення дівчатка? А хлопчики? Діти розповідають.
Ведучий. А хлопійки про щось забули! Про що? Так, про квіти. Проводиться гра «Подаруй букет». Два хлопчики наввипередки збирають букети: білий і червоний. Упаковують в папір для букетів і дарують двом дівчаткам. Хто швидше.
 Ведучий. Подарував хлопець дівчині квіти, далі що? Мабуть, потрібно сказати їй щось приємне... Так, компліменти і ласкаві слова. Гра «Доріжка ласкавих слів».
 Ведучий. Виявляється, не так просто говорите ласкаві слова! Учіться вже зараз, поки ще є час. Частіше промовляйте їх до мами, бабусі, сестрички. А ще більшість закоханих люблять танцювати. Проводиться «Танцювальний марафон». Кожна пара танцює, підтримуючи щоками яблуко, доки воно не впаде.
 Ведучий. Мабуть, у вас уже склалося враження, що життя у закоханих радісне і безхмарне. На жаль, це не завжди так. Кохання теж має свої труднощі і перешкоди. Може, ви здогадуєтесь які? Діти відповідають (заздрощі, скупість, ревнощі, сварки). Інсценівка пісні «Із сиром пироги».
Ведучий. Ось як буває! А тому потрібно бути дуже уважним, вибираючи собі пару. Та коли людина вже закохана, вона бачить тільки те, що хоче бачити, а не те, що є насправді. Тому так важливо ще змалку розвивати увагу і спостережливість. Проводиться гра «Що змінилося?». 4 хлопчики сидять на стільчиках. Одна дівчинка, уважно поглянувши на них, відвертається, а хлопчики в цей час міняються місцями, змінюють позу. Дівчинка повинна помітити, що змінилося. Потім відгадує хлопчик, а на стільцях сидять дівчатка. Ведучий. Дуже важливо для закоханих мати хороший слух. Проводиться гра «Знайди сердечко». Хлопчики утворюють коло, в центрі якого стоїть дівчинка з картонним сердечком з дзвіночком. Діти рухаються по колу протиходом. Із закінченням музики один з хлопчиків забирає у дівчинки сердечко, і всі хлопчики стають півколом, тримаючи руки за спиною. Дівчинка повинна знайти сердечко. Потім гра повторюється, але вже дівчатка утворюють коло, а хлопчик шукає сердечко.
Ведучий. Так, на шляху закоханих багато труднощів, але справжнє кохання все перемагає, і тоді в серцях, незважаючи на пору року, цвіте весна. З'являється Весна. Вітається. Діти відповідають. Весна. Я завітала до вас сьогодні на хвилинку. Хочу вас почастувати і погратися з вами. Цей чудовий торт (бутафорський) не звичайний, а особливий. (Весна відкриває торт – знімає кришечку у формі сердечка). Спочатку підійдіть дівчатка і дістаньте кожна по половинці сердечка з торта, а тепер – хлопчики. Увага! Хто швидше знайде свою половинку! Почали! Гра «Знайди свою половинку». На сердечках, вирізаних з вітальних листівок, написані добрі побажання. Ведучий. Дякуємо тобі, Весно, за чудові побажання! Весна прощається з дітьми і виходить із залу. Ведучий. А наші хлопчики зараз позмагаються у спритності. Гра «Лицарський турнір». Два хлопчики, у кожного до лівої ноги прив'язані повітряні кульки, намагаються роздавити правою ногою кульку противника і зберегти свою. Ведучий. На початку нашого свята ви казали, що знаєте ще й приказки про кохання. Діти розповідають приказки, передаючи один одному квітку. Хто отримує квітку, той і говорить. Ведучий. А вам хотілося б побачити себе дорослими? Як ви прийшли на перше побачення? Діти. Так! Ведучий. Я можу навіяти віщий сон і ви побачите це. А допоможе мені в цьому малесенький чоловічок – Пісковичок. Під звуки колискової заходить у костюмі Пісковичка дитина ясельної групи з відерцем з «чарівним пісочком» і «сипле» пісочок. Діти «засинають»
Ведучий. Ви виросли великими, стрункими, красивими. Ви прийшли на своє перше побачення, звучить чудова музика і ви кружляєте в танку... (Якщо при школі є танцювальний гурток, то вони виконують вальс). Ведучий. Я бажаю вам усім у майбутньому, щоб у ваших серцях завжди перемагало добро і кохання! І нехай ваше кохання буде щасливим, світлим, чистим і радісним, як ця музика! Звучить музика Й. Штрауса – вальс у виконанні симфонічного оркестру (грамзапис). Свято закінчується святковою дискотекою.
Переглядів: 5352 | Додав: admin | Рейтинг: 3.7/3
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Copyright MyCorp © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz