П`ятниця, 16.11.2018, 16:46
Вітаю Вас Гість | RSS

Старокостянтинівська ЗОШ №3

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Інтелектуальний » Задачі » Містер Джонс (Цього разу детективна загадка ;))
Містер Джонс
saidДата: Середа, 10.02.2010, 01:30 | Повідомлення # 1
Добрий адмін :)
Група: Перевірені
Репутація: 2
Статус: Offline
Містер Джонс був знайдений мертвим за письмовим столом у своєму кабінеті. Причина смерті - кульове поранення в голову. Детектив Бонс, який прибув на місце події, серед інших предметів звернув увагу на магнітофон, який лежав на столі. Включивши магнітофон, він, на своє здивування, почув голос містера Джонса, який зробив наступну заяву: "Говорить Джонс. Тільки що мені подзвонив Сміт. Сказав, що їде сюди, щоб пристрелити мене. Бігти безглуздо, та й пізно. Якщо він всерйоз вирішив здійснити свою погрозу, то через 10 хвилин я буду мертвий. Цей запис допоможе поліції знайти вбивцю. Я чую його кроки на сходах. Двері відкриваються..." На цьому запис перервався, Бонс виключив магнітофон.
- Може, заарештувати Сміта? - запитав лейтенант Вонг, помічник капітана Бонса.
- Ні, - відрізав Бонс. - Переконаний, що вбивство зробив хтось інший, хто вміє добре наслідувати голос Джонса. Запис зроблений спеціально для того, щоб направити розслідування по хибному шляху.
Як показали наступні події, Бонс мав рацію. Що змусило його запідозрити що тут щось не те?

Значущість помилок визначається масшабом їх наслідків.

zogich_aka_eddyДата: Середа, 10.02.2010, 23:31 | Повідомлення # 2
Простий українець
Детектив побачи піонерський галстук на шию у Джонса то він одразу вирішив, що Сміт(Агент з Матриці) не має някого відношення до піонерів!!! Але хоч Джонс і був піонером але він не вмів перемотувати касети після свої смерті(що властиво тільки піонерам-скаутам 55лвл і вище, а Джонс не мав відповідньої медальки на скаутському поясі він був лише 33лвл) Але якби вбивцею був містер Сміт то він би обов'язково знищив доказ, адже Матриці не вигідно бути викритою для кола піонерів, юо їхнє бачення на світ ще не готове дізнатись про Матриця. Отже записав записав який ліви вбивця(типу Нео) щоб запутати слідство!

Додано (10.02.2010, 23:31)
---------------------------------------------
НУ як? haha haha haha

4 8 15 16 23 42...

Повідомлення відредагував zogich_aka_eddy - Середа, 10.02.2010, 23:32

saidДата: Середа, 10.02.2010, 23:34 | Повідомлення # 3
круто)навіть я б так не зміг)) hands

seronja2008Дата: Середа, 10.02.2010, 23:34 | Повідомлення # 4
Сержант
Репутація: 3
Джонс сказав що Сміт приїде через 10 хв... А двері відчинились майже відразу... А мобілок тоді ще не було...

saidДата: Середа, 10.02.2010, 23:45 | Повідомлення # 5
Сірожа, ти не врубався) двері відчинились і Джонса вбили коли він саме записував ту плівку. а коли детективи її увімкнули то вона була перемотана на початок)Джонс не міг її перемотати будучи мертвим)

seronja2008Дата: Четвер, 11.02.2010, 00:34 | Повідомлення # 6
Сержант
Репутація: 3
Так я ще свою думку не продовжив

Форум » Інтелектуальний » Задачі » Містер Джонс (Цього разу детективна загадка ;))
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz